top of page

KORTER 19

AVAILABLE

  • miinimum rendiaeg 1-aasta - 850€/kuu

  • pindala 56,7m2

  • 1 korrus, eraldi sissepääs

  • Elutuba

  • Köök söömisalaga

  • Master magamistuba (180cm laia voodiga)

  • Vannituba

  • Teine magamistuba (160cm laia voodiga)

Korter asub Central Park Residence's, mille algne ehitusaasta 1887. Seda kaunistavad telliskivi- ning paekiviseinad ning kõrged laed. Kui otsid eramaja tunnet, siis see korter on just Sulle! Korteris esik, avar saarega köök, 2 magamistuba, vannituba ning elutuba.

Korterisse sissepääs on otse õuest. Välisuks on klaasist. Korter on "läbi maja" planeeringuga ning sissepääs Central Park Residence'i hoovipoolsel küljel. Magamistoaaknad on vaikse hoovi poole, samas kui köögiaken Haapsalu mnt. poole. Kinnistu on ümbritsetud lukustatud aiaga. Tänu kolmekordsetele akendele on korter väga vaikne. 

Köök on varustatud kvaliteetse külmkapi-, pliidi-, ahju ning ventilatsiooniga. Ka kuuluvad rendihinna sisse nõud, kohvimasin, piimavahusti, röster, veekann, potid-pannid jne. - ehk kõik, mida söögitegemiseks vaja. 
Lisaks on korteris rentnikku tervitamas voodipesu, rätikud jne. Ühes magamistoas on 160cm lai voodi, teises magamistoas 180cm lai voodi ning suur garderoob.

Korter on tõeliselt eksklusiivne, Skandinaavia oksjonitelt soetatud, ainulaadse mööbliga.

Soojade ilmadega on rentnikul võimalus hoovis tasuta kasutada grilli. Samuti on hoovis olemas jalgrattahoidla.

Hoone asukoht on igas mõttes mugav; 100m kaugusel asub Keila Raudteejaam (37 minutiga Balti Jaama), 50m kaugusel Keila linna fantastiline Keskpark, samuti asuvad jalutuskäigu kaugusel erinevad poed, apteek, kool. Samuti asub kohe esimesel korrusel I'OO Salon, kus olemas kõrge tasememega juuksur, barber, küünetehnik ning jumestaja. Mais avatakse majas ka rahvusvahelise köögiga veini lounge JÄÄ.

Korteris on internetivalmidus (Telia)
Lisakulud (makstakse võrdselt, vastavalt m2): prügivedu (sorteerimisega), akende välispesu (2-korda aastas), kojamehe teenus, üldelekter, koridoride puhastus jms.
Kommunaalmaksud: elekter, vesi makstakse vastavalt korteri enda tarbimisele.

Ei lemmikloomadele ja alla 10-aastastele lastele.

Tingimused:

Lepingutasu 350€
2- kuu rendi ettemaks
3 kuu rendi tagatistasu
Tähtajaline leping (minimaalselt 1-aasta)

bottom of page