top of page

Kes me oleme ja kuidas see projekt ellu ärkas...

See pole meie esimene arendus. Oleme kinnisvara arendusega tegelenud aastaid ja seeläbi saavutanud hea maine ning usalduse nii klientide,- kui partnerite poolt. Kinnisvara arendus pole meie jaoks töö, see on kirg - mis sest, et teeme seda igapäevaselt, oma põhitöö kõrvalt. Iga kord, kui jõuame projektiga nn. finishisse, lubame endale, et teeme pausi vähemalt 5- kuni 10-ks aastaks ja siis see juhtub jälle! Midagi hingele või intrigeerivat satub meie "teele" ja me ei suuda endale "ei" öelda. Nii ongi "arendamisest" kujunenud meie elustiil, mis hoiab meid endas 24/7, sööb paljud närvid, kuid rohkem pakub rõõmu ja rahulolu!

Kuidas siis Keila vabrikuhoone meiega seostub...

Palju aastaid, Keilast läbi sõites, vaatasime seda uhket, üle 100-aasta vana "lossi" ja mõistatasime kes võiks olla selle omanik, miks see omanik seda maja korda ei tee - mille eest ta seda tõeliselt ilusa arhitektuuriga maja karistab. Samas ütles alati üks meist, et , kui oleks võimalik, siis selle maja ostaks ja teeks korda, sest see maja on hingele!

Meie unistus saigi tõeks. 2017 aastal pandi maja oksjonile! Loomulikult osalesime ja meie suureks rõõmuks, ka võitsime!

Majaks neid järelejäänud seinu nimetada ei saagi. Järel olid välisseinad, millel kasvasid puud ja põõsad - ausalt öeldes oli esmane pilt kohutav. Ei osanudki kohe kusagilt alustada...
See maja on nõudnud 3-aastat meie ja meie perede elust, töö on olnud tohutult intensiivne, keeruline ja olgem ausad - närve sööv.
Toomas ja Ramul andsid oma hinge ja kolm tilka verd esimesel 2,5 aastal, siis algas minu aeg.  

Mina (Helina) oma visioonide ja sisedisainikiiksudega - disain peab olema 50' lõpp kuni 70' teise poole Skandinaavia, samas olema ajatu ja värske. Enamus mööblit on soetatud oksjonitelt samast ajastust - taaskasutus ja austus ajaloo vastu on väga olulised.
Samuti on mul visioon, missugused peaks olema selle maja elanikud:  inimesed, kes hindavad ajalugu, ajatut eleganssi, mugavust ja rahu, kui rahu tahad! 
...

Oleme maailmas palju reisinud, näinud erinevaid kultuure ja rahvaid ning teame kui oluline on hubasus, lihtne olemine, hea uni ja ruum - kõike seda tahame Central Park Residence'i asukatele pakkuda.  Central Park Residence'i eesmärk on pakkuda mõnusat ja sõbralikku keskkonda. 

Kõik 20 korterit rendime välja sisustatuna. Oleme säilitanud majas kõik mida säilitada kannatas, niiet enamus korteritest leiad kas telliskivi- ja/või paekiviseinu. Samas, nii põrandad, kui laed on valubetoonist.

Maja asukoht on ideaalne igas mõttes! 200 meetri raadiuses on eluks kõik vajalikud (ja rohkemgi veel) asutused olemas, samuti asub 60-meetri kaugusel Keila Raudteejaam millega ca poole tunniga, ilma ummikuteta, otse Tallinna vanalinna sõita. Esimesel korrusel asuvad restoran JÄÄ ja I'OO Ilusalong.

Mõne kilomeetri kaugusel asuvad tallid, Niitvälja Ratsakool, Niitvälja Golf jne. Ca 10-kilomeetri kaugusel on kaunis Kloogarand.


 

bfe2036a-c508-4942-a30a-fbd056be73b2_1.p

Helina Saarniit

Arendaja, disain, kliendisuhted 

20190628-079946-copy.jpg

Toomas Saarniit

Arendaja ja üldse väga tark mees!

img-5535.jpg
bottom of page